यो सजिलो क्रोक बर्तन मिर्च नुस्खा एकदमै ग्रस्त गोमा र सेमको साथ बनाइएको छ। Kidney beans को लागि भनिन्छ, तर तपाईं यस मिर्चमा सानो रातो सेम प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। आफ्नो स्वाद अनुरूप गर्न आधारभूत नुस्खा परिमार्जन गर्न नि: शुल्क लाग्छ। थप मसालाहरू थप गर्नुहोस्, टमाटरहरू हरियो चिलानी काली मिर्चसँग प्रयोग गर्नुहोस्, वा दुबई ग्राउण्ड सुँगुरको साथ केही मासुलाई बदल्नुहोस्।
ठुलो पनीर संग मिर्च को शीर्ष सर्भर र यो टेक्स-मेक्स कोर्नब्रेड र कोलोस्ला संग सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड अक्षीय गोल्ड गोल्ड र चक
- 1 कप कटा प्याज
- 2 (15 अक्टोबर।) रातो गुर्दे सेन्स डिब्बा हुन्छ
- 2 (14 1/2 ओज।) डिब्बा टमाटरहरू
- 1 हरियो काली मिर्च, बीउ र कडा कटा
- 2 लौंग लसुन, खुर्सानी र कुचल
- 2 देखि 3 टिबी।
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा, कटाई प्याजको साथ खैरो ग्राउण्ड गोमा ।
- जमीनमा बीफ, प्याज, र अन्य अवयवहरूलाई 3 1/2 देखि 5-क्वार्ट सुस्त कुकरमा राख्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल। 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्। 8 सेवा गर्दछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- टमाटरको एक टोनको डिस्टा टमाटरको साथ हरी चिलानी मिर्च (जस्तै रो-टेलि) संग बदल्नुहोस्।
- पतला कटा जलापाने मिर्चको केहि चिसो थप्पटि मिर्चमा जोड्नुहोस्।
- 1/4 देखि 1/2 चिसो काली काली मिर्च वा काली रातो काली मिर्चको साथ लाई।
तपाईं पनि मन पर्छ
कार्लाको सजिलो Crockpot चिली पकाउनुहोस्
अधिक चिली व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 683 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 231 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 80 जी |
| आहार फाइबर | 23 जी |
| प्रोटिन | 58 g |