यी उत्कृष्ट-चखचली पोर्क चोप्सहरू तपाईंलाई सम्भवतः हातमा रहेको अवयवहरूको साथ तयार गर्न चिन्ता हुन्। घर का बना बारबेक्यू सस को स्वाद यो पोर्क चोप्स निविदा र स्वादिष्ट बनािन्छ।
स्वादिष्ट पारिवारिक भोजनको लागि यी चपहरू आलु वा चावलको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पानी
- 1 लेमन (रस र ग्रेटेड रेन्ड)
- 1 प्याज, पतला कटा
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 कप Worcestershire सॉस
- केही बूढा Tabasco sauce
- 2 रिबेल पनीर, कटाई
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप क्याचअप
- 1/4 कप सिरका
- 1 1/2 देखि 2 पाउन्ड पोर्क चोप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्री मिलाउनुहोस्, पोर्क बाहेक, 2-क्वार्टर ससन्सिन्सनमा। एक फोडा ल्याउनुहोस् र 10 देखि 15 मिनेट सम्म उकलाउनुहोस्। ब्रान्ड चोप्सहरू; एक पाक खानामा राख्नुहोस्। चटनीसँग आवरण गर्नुहोस्; 1/2 देखि 2 घण्टासम्म 350 डिग्रीको लागि बेक गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
टमाटर र मिर्चको साथ मसालेदार पोर्क चपप्स
ब्रेन्डेड पोर्क चप ओरेन्ज सोसाइटी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 417 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 602 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |