यो क्रीम मार्बोनी र पनीर नुहाउने कडिडर पनीर चटनी, पकाएको मार्बोनी र सिजनहरु संग बनाइएको छ।
कम पनीरले यस macaroni र पनीर लाई भन्दा बढी भन्दा हल्का बनाउँछ, तर चीजियर डिशको लागि दुई कपको छाडेर जोड्न नि: शुल्क लाग्छ।
यदि यो चाहानुहुन्छ भने यो मकारोनी र पनीर बखाएको रोटीको टुक्राको साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप पकाएको मार्बोनी (लगभग 8 औंस नबनाएको)
- 4 चम्मच मक्खन
- 4 चम्मचहरू
- सबै उद्देश्य
- आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 मरिच, वा स्वाद
- 2 कप
- दूध वा हल्का क्रीम
- 3/4 कप कटा हुआ तेज चादरदार पनीर (या अधिक)
- वैकल्पिक: पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक saucepan या saucier मा , मध्यम-कम गर्मी मा मक्खन पिघ्न।
- सुक्खा र बुलबुली सम्मको मक्खनमा मक्खन हल गर्नुहोस्। नमकमा हलचल। धीरे - धीरे दूध जोडें, निरंतर हलचल।
- पकाउन जारी राख्नुहोस्, घिमिरे सम्म लगातार, स्थिर रहन। पनीर जोड्नुहोस् र पिउन जारी राख्नुहोस् र पिघ्न सम्म ठोक्नुहोस्।
- 8x10 इन्च बेकिंग डिशमा, माजुरीनी र पनीर ससको वैकल्पिक तह। यदि पिसाब हुन्छ भने पेपरिकासँग छिडाउनुहोस्।
- 20 मिनेट को लागि, या गर्म र bubbly सम्म एक preheated 350 एफ ओवन मा सेंकना।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 671 |
| कुल मोटा | 49 जी |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 140 मिलीग्राम |
| सोडियम | 463 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 16 जी |