यो नुस्खा मेरो मूल पिज्जा आटा नुस्खा हो जुन मैले भ्यान र डेयरी-मुक्त पिज्जाको लागि प्रयोग गर्दछु। यदि तपाईं सम्पूर्ण गेहूंको आटा प्रयोग गर्न चाहनुहुन्छ भने, यो फरक गेहूं पिज्जा आटा नुस्खालाई फरक फरककरणको लागि जाँच गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज सक्रिय सुकेको
- खमीर
- 1 कप गर्म पानी
- 1 चम्मच शुगर
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा (साथै थप आवश्यक पर्दछ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, खमीर, तातो पानी, र चिनो मिलाउनुहोस्, मिल्दो सम्म मिल्दो मिश्रण। मिश्रण को बारे मा 5 मिनेट को लागि, या बबल सम्म सम्म को अनुमति दें। (यदि तपाईंको खमीरले बबल गर्दैन भने, ब्याच टुटाउनु र यो कदम फेरि गर्नुहोस्, किनकि तपाईं प्रायः "मृत" खमीरमा हुनुहुन्छ।)
- जैतून का तेल, आटा, र नुन जोड्नुहोस्, नरम आटा बनाएर आवश्यक रूपमा थप आउँ जोड्नुहोस्। आटा कटोराको किनाराबाट टाढा टाढा जानुपर्छ र थोडा चिपचिलो महसुस गर्नुपर्छ। हल्का फलामको सतहमा, 5 देखि 7 मिनेटको लागि आटा घुँडा घुम्न वा लोचदार सम्म। एक राम्रो तेलको कटोरामा आटा राख्नुहोस्, लगभग 1 घण्टाको लागि न्यानो ठाउँमा राखिएको, वा आटा बल्कमा डुबाइन्छ। (म प्रायः मेरो आटा कटोराको तर्फबाट हावा पानीको कटोरामा राख्न मद्दत गर्दछु, विशेष गरी यदि मेरो भान्सामा हावा सुक्छ।)
- एक पटक आटा थोकमा दोगुना भएपछि, आटा पक्का गर्नुहोस् र यसलाई हल्का फलामको सतहमा फर्काउनुहोस्। चिकनी र लोचदार सम्म धेरै मिनेटको लागि आटा घुमाउनुहोस्। पिज्जा वा स्ट्रोम्बोब्बी बनाउन तुरुन्तै प्रयोग गर्नुहोस्, वा प्लास्टिक लपेटोमा कडा रूपमा लपेटो र प्रयोग गर्नको लागि तयार हुनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 356 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 710 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |