पेस्ट्री को क्रीम, कोमेम्मे पिसिसियारे को रूप मा पनि जानिन्छ, सबै प्रकार को डेसर्टहरुमा प्रयोग गरिन्छ, जस्तै पेस्ट्री को लागि भरने को रूप मा क्रीम पफ (प्रोफाइल), ईक्लेयरहरु, फलों को tarts, पाई भरने या एक केक को परतों को बीच भरने को रूप मा।
यो पेस्ट्री क्रीम नुस्खा मक्खन समावेश गर्दछ, जुन सबै व्यञ्जनहरू हुँदैन, तर यसले पेस्ट्री क्रीमलाई अलि अमीर बनाउँछ। मजाक तथ्य: पेस्ट्री क्रीम वास्तव मा केवल हलवा को बना संग cornstarch को दोहोरो छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप दूध (पुरा)
- 3 अन्डा यलो
- 1/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/4 कप कोस्टस्टर्च
- 1 Tbsp मक्खन
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस (शुद्ध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूधलाई तल्लो तल्लो सससेनमा कम गर्मीमा न्यानो तान्नुहोस् जब सम्म यो भाप लगाउन थाल्छ।
- एकछिन, ठूलो कटोरामा अण्डा मान्छे, चिनी र कस्टस्टर्च सँगसँगै whisk। तपाईं स्थिरता मोटा र मलाई कमान्ड सम्म कडा मेहनत गर्न चाहानुहुन्छ।
- एक पटक दूधले भाप गर्न थालेपछि एकपटक पतली स्ट्रिममा आधा मिश्रणको आधा मिश्रणमा बिस्तारै ढोका, जबरजस्ती मिश्रण गर्दै। बाँकी दूध प्यानमा छोड्नुहोस्।
- अर्को, मोटो भएको अण्डा मिलाउने मिश्रणलाई पछाडि बायाँको साथ बायाँमा राख्नुहोस्। फेरि, 2-3 3 मिनेटको लागि, जोरदार क्यान्सर निकै मोटो नभएसम्म, हल्का माथिल्लो तापमा मिश्रणलाई निरन्तरता दिइरहेका बेला। तर यसलाई जलाउन नदिनुहोस्।
- मक्खन र वेनिलामा गर्मीबाट हटाउनुहोस् र बिस्कुट हटाउनुहोस्। ठुलो गर्न, पेस्ट्री क्रीमलाई एक कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्, र त्यसपछि त्यो कटोरा ठूलो बर्फ भित्र बर्फको पानी भरिएको सेट गर्नुहोस्। यो 30 मिनेटको लागि राम्रो छ, त्यसपछि पेस्ट्री क्रीमलाई फ्रिज नगरेसम्म यो ठुलो छ। फ्रिजमा चार घन्टाको बारेमा राम्रो छ, र यो फ्रिजमा 2 देखि 3 दिनसम्म रहनेछ।
- बसोबास जस्तै, पेस्ट्री क्रीम माथि माथि छाला विकास हुनेछ। यसलाई रोक्नको लागि, तपाईंले यसलाई प्लास्टिकको लुगा लगाएर सम्पूर्ण पेस्ट्री क्रीमको सतहमा थिचेर प्लास्टिकको साथ लुकाउन सक्नुहुन्छ, ताकि कुनै हावामा पुग्न सकेन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 452 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 346 मिलीग्राम |
| सोडियम | 201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 16 जी |