संग्राहक प्रायः कुनै पनि अवसरका लागि अतिथि सेवा गर्नको लागि एक लोकप्रिय पंच हुन् र साताका वर्षहरुमा धेरै सङ्ग्रियाहरु लाई अनुकूलित, संशोधित, र धेरै पटक पुन: कार्य गरिएको छ। साङ्ग्रियाको सुन्दरता यो हो कि तपाईं यसलाई सजिलै संग आफ्नो बनाउन सक्नुहुन्छ। यो व्हाइट पीच संगियारिया एक शानदार नुस्खा हो, वा तपाईं यसलाई आफ्नो मनपराउने विभिन्न पत्थर फलको साथ ट्वीक गर्न सक्नुहुनेछ।
यहाँ हामी माओ, पीच, र Pinot Grigio छ नींबू, चूना, र नारंगी संग। समाप्त पंच एक हल्का, स्वादपूर्ण, फलयुक्त मिश्रण हो जुन सरल बनाउन र एक भीडलाई प्रभाव पार्न निश्चित छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बोतल Pinot Grigio
- 1/4 कप मालाबाई मंगो रम
- 1 1/4 कप हिरम वाकर व्हाइट पीच सनप्प्स
- 12 नींबू निचोड हुन्छ
- 12 चूना निचोड हुन्छ
- 12 सुन्तला निचोटिन्छ
- 2 1/2 कप नींबू-लिने सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक पंच कटोरा 3/4 मा सामाग्री को संयोजन को बर्फ देखि भरा।
Recipe सौजन्य: हिरम वाकर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 64 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |