यी उत्कृष्ट-चिसो मसालेदार सुँगुरका पोर्क चोप्सहरू स्वेरी रगको साथ विस्तारित हुन्छन्, त्यसपछि चपहरू भरिन्छ वा पूर्णतामा पान-ग्रिल हुन्छन्। यदि तपाइँलाई डिश कम मसलाले चाहनुहुन्छ भने, तपाइँ सधैँ प्रयोग गरिने मसालेको संख्या घटाउन सक्नुहुन्छ। यो मसिश आलु वा सलाद को एक पक्ष संग राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 पोर्क चप्स (बेकारी)
- 1/2 चम्मच थिम
- 1/4 चम्मच चिपपल चिल पाउडर (वा अन्य रातो मिर्च)
- 1/2 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- 1/2 चम्मच
- काजुन सिजन गर्दै
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच ताजा कालो मिर्चको बारेमा
- 2 tablespoons
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल (कोट ग्रिल या रैक को लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिजनहरू मिलाउनुहोस् र सबै पोर्कको माटोलाई घुमाउनुहोस्। चप्सहरू कोठाको तापमानमा 10 देखि 15 मिनेटसम्म खडा गरौं।
- कोट ग्रिल प्यान या ब्रेलर रैक जैतून को तेल संग।
- मध्यम गर्मीमा प्यान ग्रिल वा गर्मीको स्रोतबाट लगभग 4 इन्चको बारेमा लगभग 6 मिनेट।
- 6 देखि 8 मिनेट सम्मको लागि घुर्नुहोस् र ग्रिल गर्नुहोस्, जबसम्म चोप्सहरू पकाइएको छ।
- समय चप्सको मोटाईमा निर्भर गर्दछ, तर सुनिश्चित गर्नुहोस् कि ग्याँस कम से कम 145 केन्द्रमा मोटो तहको बीचमा हो।
- आलु र हरियो सब्जी संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |