यो सम्पूर्ण मसाले प्रयोग गर्ने समय लिन चाहानुहुन्छ जब यो प्रयोगको लागि नुस्खा हो। जब तपाई भू-भाग मसलाहरू खरीद गर्नुहुन्छ भने, तिनीहरू तातो वा सुगन्धित रूपमा ताजा रूपमा कहिल्यै छैनन्, किनकि तिनीहरू कारखानामा बसिरहेका हुन्छन्, ट्रांजिटमा र किराना स्टोरमा। भूसा मसाले प्रयोग गरी एक नुस्खाको लागि, कृपया पुरानो बे सिजनिङ मिक्स हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बे पातहरू (सम्पूर्ण)
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच सेतो मिर्चरकस
- 2 चम्मच अजवालीको बीउ
- 3 लौंग (पुरा)
- 1 allspice berry
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच पेपरिका (स्मोक्ड)
- 1/4 चम्मच सरस (बीज)
- 1/8 चम्मच दालचीनी (ताजा खुट्टा)
- 1/8 चम्मच अदरक (जमीन)
- 1/8 चम्मच गति (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मसाले चिनारीमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। पतला जमीन सम्म जम्मा गर्नुहोस्। स्ट्रिट कन्टेनरमा ठुलो ठुलो ठाउँमा राखिएको भण्डार। तपाईं स्वाद अनुसार तपाईंको स्वाद अनुसार फरक फरक हुन सक्नुहुन्छ। यो सम्पन्न हुँदा यो मिश्रणको स्वर लिनुहोस् र कुनै अवयवको थप थप गर्नुहोस्। तपाईं चाहानुहुन्छ भने यो मिश्रणमा हृदयमण्डल र नटम्ब पनि थप्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |