ग्राउण्ड बीफ, पनीर र ब्रेडकोम्बेहरू यो स्वादिष्ट भरिएको गोभी रोलका लागि भर लगाउँछन्। यदि तपाईं बीउ मिश्रणमा चावल चाहानुहुन्छ भने, रोटीको टुक्रा लगभग 3/4 वटा पकाएको पकाएको चावलको साथ र दूध छोड्नुहोस्। कम कार्ब आहारको लागि, ब्रेडकोम्बार छोडिदिनुहोस् र दूध मासु मिश्रणमा केही हल्का भत्काइएको कालीफ्लोवर "चावल" थप्नुहोस। गोभी रोल बेकन को स्ट्रिप्स संग र पूर्णता मा पकायो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 ठूलो गोभी पत्तियां
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ (दुबई)
- 1/4 कप मिनिड प्याज
- 1 चम्मच ग्राउंड ऋषि
- 1/1 कप कपडा छाडेर पनीर
- 2/3 कप राम्रो सुकेको रोटी क्रमांक
- 1 कप दूध
- 2 चम्मच नुन
- 1 कप टमाटरको रस
- 6 स्ट्रिप्स बेकन
यसलाई कसरी बनाउने?
- गोभी पकाउने पातहरू उबलिएको, नमकीन पानीमा निविदा र लचीलासम्म 5 मिनेट पछि पानीमा पकाउनुहोस् । वैकल्पिक रूपमा, माइक्रोवेव गोभीको सम्पूर्ण हेड 12 देखि 15 मिनेटसम्म। जब गोभी पर्याप्त ह्यान्डल गर्न सजिलो हुन्छ, पातहरू पिक्सेल।
- गठबन्धन मैदान बीफ, प्याज, बीमार, पनीर, रोटीको टुक्रा , दूध, र नुन। प्रत्येक गोभी पट्टेमा ठूलो मासुको मिश्रण राख्नुहोस्; रोल अप, भित्र टेकिंग मा भित्र मा मासु सील। टूथपेक्स संग सुरक्षित।
- बेकिंग डिशमा राख्नुहोस् र 1 कप पानी, भाइरस वा टमाटरको रस थप्नुहोस्। कोक्सी पट्टीको साथ 350 एफ मा 45 देखि 55 मिनेट सम्म गोभी रोल राख्नुहोस्।
सुझावहरू
टमाटरको रसको सट्टा 14.5-औंस जोडिएको टमाटरहरू र 8-औंस टमाटरको चटपिट गर्न सकिन्छ र गोभीको पछाडि पकाउन सक्दछ।
कम कार्ब डिशको लागि ब्रेकक्रम्ब र दूधका फूलहरू "चावल" सँग दूध बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 679 |
| कुल मोटा | 38 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 9 |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 176 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,488 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 55 g |