अब तपाईं आफ्नो घर को दक्षिणी शैली कोर्नब्रेड बनाउन को लागी लोकप्रिय डाउन-होम क्रिकर बैरल रेस्टुरेन्ट श्रृंखला देखि यस विधि को साथ बना सकते हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप कटा प्याज
- 2 कप कटाई क्यानरी
- 2 दिन पुरानो, चिसो कंक्रीट को चौथाई
- 1 पुरानो, ग्रेटेड बिस्कुट को क्वार्ट
- 1/4 कप सूखे अजवाली फ्लेक्स
- 2 चम्मच पोल्ट्री सीजन
- 2 चम्मच जमीन ऋषि
- 1 चम्मच मोटो जमीन मिर्च
- 4 औंस मार्जारी
- 1 क्वार्ट (32 औंस) प्लस 1 (14-औउन्स) गर्न सक्छ
- चिकन भाइरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 डिग्री एफ।
- मिक्स प्याज , अजवाली, ग्रिड कन्टबैड , र बिस्किट्स , अजवाली, पोल्ट्री मसाज, ऋषि र मरिच एक ठूलो मिश्रण कटोरामा। मिश्रणमा पिघल मार्जारिन जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण को हल करो।
- सामग्रीहरू सुत्नका लागि चिकन भाइरस जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। ड्रेसिंगमा गीला ब्याट्री जस्तै (गीला तर सूप स्थिरता हुँदैन)
- दुई (8 x 8 इन्च) प्यानहरू समान रूपमा विभाजित गर्नुहोस् गैर-छड़ी स्प्रेसँग स्प्रे।
- शीर्षमा हल्का खैरोसम्म 1 घण्टाको लागि खुला।
- पकावट दोहोर्याउन सक्छ।
उत्कृष्ट ड्रेसिंगका लागि सुझाव: बिस्कुट बिस्कुट र मकई मफिन्स एक खाना प्रोसेसरमा जब सम्म अन्डर ग्राउन्ड सम्म वा तपाईंको हात मैदानमा सबैभन्दा ठूलो प्वाल प्रयोग गर्दछन्। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने तपाइँको आफ्नै घर का बना चिकन स्टक वा डिस्काउन्टको लागि भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 227 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |