यो क्रिम गरिएको स्पिन सधैँ एक मनपर्छ। यो सरल सेतो चटका साथ बनाइयो - मक्खन, आटा, दूध र जमेको पालको। यदि तपाईं ताजा मनपर्छ भने, ताजा धोएको पाईलो प्रयोग गर्नुहोस्, जब सम्म यो भरी छ पकाएको छ।
मलाई अख्तियारको एक ड्यास मन पर्छ, तर त्यो छोड्न सकिन्छ। आटा थप गर्नुअघि चिसो वा दुई चिसो सुत्न को लागी नि: शुल्क लगाउनुहोस्, वा चटनीमा केहि सटाइड मशरूम थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 थैला वा 2 बक्स (16 देखि 24 औंस) फ्रिज पाईन्छ
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 चम्मचहरू
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप पुरा दूध वा
- आधा - आधा
- कोसेसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- ड्यास वा अख्तियारको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पालकको रूपमा निर्देशित हुनुहोस्; राम्रो तरिकाले नाली सकेसम्म धेरै अधिक नमी निस्कनुहोस्। छुट्याइएको।
- मध्यम-कम गर्मीमा सससिनमा मक्खन पिउने।
- सुत्ने सम्म अँध्यारोमा मिश्रण गर्नुहोस्। 2 देखि 3 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्, निरन्तरता लिइरहेछ।
- धीरे - धीरे दूध जोड्नुहोस् र कडा पकाउँदो, पकाउनुहोस्। पालक थप्नुहोस्। नम पालकले सेतो चट्टानलाई पखाल्नेछ, तर यदि तपाई अझै अझ मोटो देखिन्छ भने थप दूध वा क्रीम थप्न सक्नुहुनेछ।
- कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र तातो नखान्नुहोस्। लगातार निरन्तर।
- नमक, काली मिर्च र नटमगको मौसम, स्वाद गर्न।
4 सेवा गर्दछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- रगत थप्न अघि 2 मक्खन मा मक्खन मा प्यासेज या प्याज 2 चम्मचहरु।
- एक सेतो कटोरा मा दावीदार पालक को सेवा र ताजा ग्रेटेड या कटा हुआ पर्मेसन पनीर संग।
- चकलेट मिश्रणमा 2 देखि 4 औंसको कटाई हल्का हल्का पादरी पनीर थप्नुहोस्। पिघ्न नसक्ने र त्यसपछि पात थप्न हल।
- अमीर क्रीमको लागि नुस्खामा आधा क्रीम - हल्का, भारी, वा आधा-आधा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 504 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |