भुटेको टर्की जांघहरू धन्यबादको लागि रातो खाना र अँध्यारो मनपर्छ मनपर्छ को लागि एक आदर्श छनौट बनाउन सजिलो छ। यो पनि casseroles वा सलाद जस्तै अन्य व्यञ्जनहरु को लागि पकाइएको काले मांस टर्की प्राप्त गर्न को लागि एक उत्कृष्ट तरीका हो। मासु निविदा र नमी छ, पारंपरिक रूपमा पक्षीको लागि प्रयोग गरिएको क्लासिक जडी बूटी संग राम्रो स्वाद।
यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने यो नुस्खा बनाउन अन्य जडीबुटीहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। र यो राम्रो तरिकाले डबल्स गर्दछ, यसैले यदि तपाई धेरै मानिसहरू सेवा गरिरहेका छन् भने 6 पाउण्ड टर्की जांघ प्रयोग गर्नुहोस्।
खाना टर्ममीटर को उपयोग गर्न को लागि सुनिश्चित गर्नुहोस कि टर्की राम्रो तरिकाले खाद्य सुरक्षा कारणों को लागि कम से कम 170 एफ सम्म पकाएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 (1-पाउण्ड) हड्डी-इन, छाला-मा टर्की जांघहरू
- 1/4 कप मक्खन, नरम
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 लौंग खनिज लसुन
- 1 चम्मच
- सूखे पातहरू
- 1 चम्मच सूखे
- ऋषि पातहरु
- 1/2 कप टर्की वा चिकन भाइरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- टर्की टाइट पेपर तौलहरूसँग टाँस्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, मल मक्खन, नमक, काली मिर्च, लसुन, थिम र सागर र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- मासुबाट छाला खोल्नुहोस् र मक्खन मिश्रणलाई मासुमा रमाउनुहोस्। छाला माथि अनुहार र छालामा बाँकी मक्खन मिश्रणलाई घुमाउनुहोस्।
- भुमिको प्यानमा जाँघहरू राख्नुहोस् र टर्कीको वरिपरि स्टोथ राख्नुहोस्।
- 60 भन्दा 70 मिनेटको लागि टर्की टर्की जाँच्ने वा मासु थर्मामीटरमा 170 एफ रजिस्टर गर्दछ। ओवनबाट प्यान हटाउनुहोस्, कडा रूपमा पन्च वा प्यान ढक्कनसँग राख्नुहोस्, र 10 मिनेटको लागि खरिद गर्नु अघि।
यसलाई पकाउनु अघि टर्की नदिनुहोस्; वास्तव मा, कुनै मासु कुल्ला नगर्नुहोस्। मासुको सतहमा ब्याक्टेरियाले तपाईंको रसोईघरको वरिपरि फैलियो र फैलाउनेछ। रिइजिङले ब्याक्टेरिया हटाउँदैन। यी दिन राम्रो र सफा हुन्छ। बस तिनीहरूलाई सुत्न पाउँनुहोस् त सिजनहरू पछ्याउनेछन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 366 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 164 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,552 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 40 जी |