यो त्वरित र Zesty लेमन लसुन Tilapia नुस्खा एक सैम क्लब को द्वारा एक अनुकूलित छ। तयार गर्न 10 मिनेट लाग्दछ र, जब यो 8 मिनेट लाग्छ, खानाको बाकस सँगसँगै आउँदछ, भान्साको लगभग आधे घण्टा भित्रको कुल समय। त्रिपिया, अफ्रिकाको मूल निवासी, अब संसारभरको खेती गरिन्छ, तिनीहरूलाई अत्यन्त सस्ती बनाउन र तेस्रो सबैभन्दा लोकप्रिय खेती गरिएको माछा। कम-मोटो माटो फर्म, सेतो, मीठो र राम्रो बनाइन्छ, र बेकिंग, दलाल, भाप र स्टोव-माथि गिलिंगको लागि उपयुक्त छ, तर आउटडोर प्लानहरूमा धेरै धेरै हुँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच नींबू काली मिर्च
- 1/2 चम्मच गर्म या मीठा हंगेरी पेपरिका
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच अशुद्ध लहसुन
- 1 चम्मच प्याज प्याज
- 1/2 चम्मच सूखे डिल वा तुलसी
- 2 tablespoons canola तेल
- 4 (4-औंस) फिलिपिलाहरू, पिसाब र टाढा सुकेको
- 1 1/2 चम्मच
- कागतीको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 400 डिग्री। एक सानो कटोरा मा, नींबू काली मिर्च मसाले, पेपरिका, नमक, लसुन, प्याज, डिल वा तुलसी र तेल जोड्नुहोस् , टाँस्न फारम सम्म घिमिरे।
- टिलापिया को दुवै किनारहरुमा बहाव नींबू का रस। टुलापाको दुवै पक्षमा मसाले पेस्ट रुनुहोस्। त्रिभुज-रेखा कुकीज पानामा टििलापिया राख्नुहोस् र 7 देखि 8 मिनेटसम्म पकाउनुहोस् वा पकाएर पकाउनुहोस्।
स्रोत: सैम क्लबको एक नुस्खाबाट अनुकूल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 220 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 68 मिलीग्राम |
| सोडियम | 119 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 23 जी |