न्यानो मौसमको समयमा, ती कुकुर-टकसालका चाय स्यान्डविचहरू लाई चिनिने चकलेट टाउको साथ प्रयोग गर्नुहोस्। म यो प्रतीक टकसाल हरी चाय नुस्खा वा यो टकसाल अर्नोल्ड पामर नुस्खाको सिफारिस गर्दछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 खुट्टा सेतो रोटी (जस्तै तितली रोटी)
- 1
- अंग्रेजी ककड़ी (पतली कटाई, छीलने वैकल्पिक छ)
- 2 ठूला चराहरू
- ताजा टकसाल (पत्तियां मात्र, कटाई वा सम्पूर्ण)
- 4 Tbsp। मक्खन (नरम)
- वैकल्पिक: नींबूको रस, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक दुई स्वाद रोटीको लागि, दुवै स्लाइस तुरुन्तै र मक्खन संग फैलिएको छ।
- स्यान्डविचको एक छेउमा कटाई कलकले एक देखि दुई तहमा राख्नुहोस्।
- ताजा टकसालको पतली परत थप्नुहोस्।
- नींबूको रस , नमक र / वा काली मिर्चको मौसम।
- स्लाइसहरू सँगै राख्नुहोस्, क्रस्टहरू काट्नुहोस् र चार त्रिकोण औंला स्यान्डविच सिर्जना गर्न स्यान्डविच दुई पटक पटक काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |