गुलाब आइस्ड चायले गुलाबी पानी र सूखे गुलाबडुडबाट यसको सूक्ष्म गुलाब स्वादिष्ट हुन्छ।
यदि तपाइँ गुलाबी पानी किन्ने भनेर निश्चित हुनुहुन्न भने, गुलाबको पानी खरिद गर्न यो गाइड जाँच गर्नुहोस्। सूखे गुलाबबड्स सामान्यतया एक " हर्बल चाय " ( टाइसेन ) को रूपमा बेच्न सकिन्छ र धेरै स्वास्थ्य खाद्य भण्डारहरूको थोक खण्डमा भेट्टाउन सकिन्छ, वा धेरै अनलाइन चिया र जडीबुटी विक्रेन्डहरूमार्फत।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच ब्लैक चाय (अधिमानतः नेल्गीरी कालो चाय , जो एक नाजुक perfumed, क्रिस्टल स्पष्ट आइमाई चाय पैदा गर्दछ)
- 2 हेक्टेक्चर चम्मच गुलाबहरु सूखे
- 2 कप उबलते पानी
- 2 चम्मच हनी (अधिमानतः Tupelo हनी वा अर्को हल्का शहद)
- 1/4 चम्मच पानी उठाइयो
- 2 कप बर्फ क्यूब या कुचल बर्फ
यसलाई कसरी बनाउने?
- उकालो पानीमा पाँच मिनेटको लागि चिया पातहरू र गुलाबडुहरू पकाउनुहोस्।
- चियालाई तालिम दिनुहोस् र शहदमा हलचल गर्नुहोस्।
- मिश्रणको बारेमा लगभग तीन घण्टा।
- बर्फमा हाल्नुहोस्, गुलाबी पानी जोड्नुहोस्, हलचल र सेवा गर्नुहोस्, आवश्यक भएमा थप बर्फ थप्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |