सरल र स्वादिष्ट, यी कालो र नीला स्टेक नामले टुक्रिएको नीलो पनीरबाट नाम निकाल्छ मासुको माथि थपियो। एक हप्तामा भोजन को लागि तैयार गर्न को लागी एकदम सरल छ, अझै सम्म मेहमानों को लागि पर्याप्त निर्णायक, यो नुस्खा यो तपाईंको मार्ग योजना रोटेशन मा खोजेगा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 न्यूयर्क स्ट्रिप्स
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर नीलो पनीर खसेको छ
- 3 चम्मच / 45 एमएल नरम मक्खन
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1/2 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो नुन, काली मिर्च र प्याज पाउडर।
- स्टेकहरू दुवै पक्षमा मिश्रण संग छिटो र तिनीहरूलाई 15 मिनेटको लागि कोठाको कोठामा बस्न दिनुहोस्।
- Preheat Grill
- स्टिकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र छेउको म्यानको माटो जोड्नुहोस्, प्रति साइड 5-6 मिनेट र फ्लिप गर्नुहोस्। अतिरिक्त 5-6 मिनेटको लागि कुक वा वांछित दान प्राप्त गर्न सकिन्छ।
- एक पटक पकाएपछि, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र स्टिकहरू बाँकी छ 5 मिनेटको लागि।
- खरगोश नीलो पनीर संग टाँस्न सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 204 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 51 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,307 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 10 जी |