यो बफेल, NY मा एंकर पल्ट बाट मूल मसलापूर्ण बफेल चिकन प्वाइप हो। तपाईं कम या कम केयेन र ट्याबस्कोको जोडेर गर्मी समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ।
त्यहाँ त्यहाँ धेरै बफेल चिकन विंग व्यंजनहरू छन्, तर यदि तपाईं "वास्तविक" चीज स्वाद चाहानुहुन्छ भने यो प्रयास दिनुहोस्। चिकन पखेटा मूल नुस्खामा गहिरो तलामा छन्, तर तातो ओवनले घरको संस्करणको लागि राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 36 चिकन विंग टुक्राहरू (एक पंख 2 टुक्राहरू, "फ्लैट" र "ड्रम") बनाउँदछ।
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चम्मच नमक
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 1/2 चम्मच सफेद सिरका
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 1/8 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच
- Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच
- Tabasco sauce
- 1/4 चम्मच नुन
- 6 चम्मच लुइसियाना हट सॉस (फ्रैंक बफेलमा प्रयोग गरिएको ब्रान्ड हो)
- 6 चम्मच अनगिन्त मक्खन (वा मार्जारीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 425 एफ।
- यदि आवश्यक छ भने, सम्पूर्ण पखेटा दुई टुक्रामा काट्नुहोस्। कटोरामा तेल र नुनसँग पखेटा टच गर्नुहोस्। ठूलो प्लास्टिक किनमेल थलोमा राख्नुहोस् र आटा जोड्नुहोस्। कोट समान रूपमा हिलाउनुहोस्। थैलाबाट पखेटाहरू हटाउनुहोस्, अँध्यारो ओछ्याइदिन्छ र तेलको पछाडिको पकाउने पान (हरू) मा समान रूपमा फैलाउनुहोस्। भीड़ नगर्नुहोस्।
- लगभग 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, पखेटाहरू घुमाउनुहोस् र अर्को 20 मिनेट पकाउनुहोस् वा पखेटा पकाएर र भुरा लगाइदिनुहोस्।
- पंख बेकिंग गर्दै छन्, एक प्यान मा चटनी को सबै अवयवहरु लाई मिश्रण गर्नुहोस, र कम गर्मी मा उबाल को समयमा, कहिले काँही उत्तेजित हुँदा, र फेरि बंद।
- पखेटा पकाउनु भएपछि, ठूलो मिश्रण कटोरामा स्थान्तरण गर्नुहोस्। हट प्वाइन्ट मा चटनी डालो र एक चम्मच वा पूर्णतया कोट संग टाँसिएको छ।
यी सँधै अजमेरको पातहरू र नीलो पनीर ड्रेसिंगको साथमा सेवा गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 7340 |
| कुल मोटा | 436 g |
| पागलिएको बोसो | 125 g |
| असंतृप्त फैट | 174 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2,541 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,004 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 789 g |