चिनियाँ सिजनहरू र बोक चयले यो फ्युजन नुस्खालाई मानक आलु सलादमा स्वादयुक्त विकल्प बनाउँछ।
चीनी भोजनमा भूमिका सलाद प्लेलिङको बारेमा बढि जान्नुहोस् र चिनियां सलाद व्यञ्जनहरू प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 मध्यम रातो आलु (लगभग 2 पाउन्ड), कुञ्जीमा कट
- 2 रिब्बा अजवाइन, घाम र विकर्णमा कटा
- 1 रातो काली मिर्च, diced
- 1 स्टक bok चिया, हरियो पट्टे कपाल भयो, सेतो स्टक विकर्णमा कटायो
- 1/4 कप कटा हरियो प्याज
- ड्रेसिङको लागि:
- 5 चम्मच चावल सिरका
- 5 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 1/2 चम्मच चीनी लाइट सोया सॉस
- 1 चम्मच काला सोया सस
- स्वाद अनुसार 1 - 1 1/2 चम्मच एसिड तिलको तेल
- 3/4 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच चिल पेस्ट, वा स्वाद
- 1 लसुन क्लोभ, खुट्टा र कटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, चावल सिरका को साथ, जैतून को तेल, हल्का र काला सोया सस, एशियाई तिल को तेल, चीनी, चिली पेस्ट र लहसुन।
- जैतून को तेल मा थोडा थोडा। आलु तयार पार्दा कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- एक ठूलो ससनी मा, एक फोडा को कवर को लागि आलु, नमक र पर्याप्त पानी ल्याउन। आलु फोर्क-निविदा हुने (लगभग 20 मिनेट) सम्मसम्म गर्मी, आवरण र सिमांक घटाउनुहोस्। नाली।
- फेरि ड्रेसिंग र त्यसपछि यसलाई ठूलो कटोरामा आलुमा थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न टस गर्नुहोस्।
- आलु शांत गरौं, त्यसपछि शेष अवयवहरूमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- सेवाको लागि तैयार नभएसम्म कभर र फ्रिज गर्नुहोस्। सलादलाई फेरि सेवा पुर्याउन अघि बढाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 216 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 360 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |