चिन्ता सिरका ड्रेसिङले यो हल्का र स्वादिष्ट पलाउँछ, बारबेक्यूको लागि एकदम सही छ। यदि तपाईं मेयोनेज-मुक्त स्लव खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो एक राम्रो छनौट हो। वा यो स्वादिष्ट क्यारियरिना स्ला कोसिस गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो हेड गोभी टुक्रा भयो
- 1 ठूलो हरियाली काली मिर्च, टुक्रा
- 1 गाजर, कटाई
- एक सानो प्याज, पतला minced
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 चम्मच सरसफाइको बीउ
- 1 1/2 कप सेतो सिरका
- डश मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठुलो र सब्जीहरू एक ठूलो कटोरामा एकसाथ माटो हाल्नुहोस्।
- गहिराइ, नुन, अजवालीको बीउ, दाईको बीउ, सिरका र काली मिर्च; सँगै
- सब्जिहरु संग टस धेरै घण्टापछि वा रातभर रातो सर्प गर्नुहोस्।
अधिक कलस्लावा र गोभी सलाद व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |