यो एक स्वादिष्ट पुलाव हो, र अचम्मको र बैगको संयोजनको आनन्द लिने। सब्जियां टमाटर, प्याज र पनीर संग संयुक्त हुन्छ। क्यास्सेल बटरको टुक्रा टुक्रा र पूर्णतामा पकाइएको छ।
केवल कुनै पनि मुख्य डिश संग जाने को लागि यो साइड पकवान पुलाव बनाओ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो बैगुन, खुट्टा र क्यूब्स वा 4 देखि 5 साना अछारमा काटिएको, राउन्डमा कटाईन्छ
- 2 मध्यम जुचिन वा ग्रीष्म स्क्वैश वा संयोजन, कटाईयो
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 कर सकते हो (14.5 औंस)
- टमाटरहरू
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/1 कप कपडा काटेर तेज पादरी पनीर
- 1 1/2 कप नरम रोटी क्रिमहरू 2 चम्मच मक्खन मर्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो साउसेपेनमा बिरुवा र जुचिन राख्नुहोस् र पानी संग आवरण गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, सब्जीमा मध्यम घटाउनुहोस्, र फोडा नभएसम्म 12 देखि 15 मिनेटसम्म सब्जहरू निविदा हुन्छन्। राम्रो तरिकाले नाली।
- ओवनमा 350 फिट
- मध्यम गर्मी मा एक ठूलो स्केललेट मा, टेंडर सम्म 1 चम्मच मक्खन मा प्याज चुप करें। टमाटर, नुन र काली मिर्च, र मस्तिष्कको बिरुवासँग प्याज जोड्नुहोस्।
- तयार गरिएको क्यासरोलमा सब्जी को मिश्रण को आधा चम्मच। शीर्ष पनीर को लगभग दुई-तिहाई र रोटीको दुई-तेस्रो भाग संग। माथि बाक्लो सब्जी मिश्रण र बाँकी पनीर र रोटी क्रिमहरू।
- 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा टुप्पोलाई हल्का रूपमा खारेज गरिन्छ र क्यास्सेल बुलबुली हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 424 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 65 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,185 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 20 जी |