एक सजिलो चाडेर पनीर चटनी, डिल, र नमकले यो गोभी कोसेरललाई स्वादिष्ट साइड डिश बनाउँछ। ह्याम डिनर, कंगित मासु, वा सुँगुरको साथ यो गोभी कोसेरोल को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच मक्खन
- 1 कप नमक वा पनीर पटाख कुकुर
- 1 चम्मच डिलवेड
- 1 सानो टाउको गोभी, कडा कटा
- 2 चम्मच आटा
- 1 कप दूध
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 2 चम्मच कटा pimientos
- 1 कप (4 औंस) grated sharp cheddar पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक skillet मा मक्खन को 3 चम्मच पिघल; पटाखेहरू र डिलवेड थप गर्नुहोस्। मक्खनसम्म हल्का खानु पर्दछ। छुट्याइएको।
- एक ठूलो ससनी मा, लगभग गोलाकार, वा लगभग 12 मिनेट सम्म लगभग एक इन्च पानी मा गोभी गोभी।
- राम्रो तरिकाले नाली र 8-इन्च स्केचिंग डिकिङमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। एउटै सॉसपिनले बायाँ 2 चम्मचको मक्खन मध्यम-कम गर्मीमा पिच्छे। अँध्यारोमा मिलाउनुहोस् त्यसपछि बिस्तारै दूधमा हलचल। कुकुर, चिसो मोटाईसम्म सम्म लगातार घिमिरे र फोडा सुरु हुन्छ। मरिच, पिमिन्टो, र कत्तिको पनीर जोड्नुहोस्। जबसम्म पनीर पिघेको छ।
- गोभी मा पनीर सस डालो र हल्का हलचल। गोभी को माथि माथि तितरदार पटाखे क्रमांक। 20 देखि 25 मिनेटको लागि, वा बुलबुलीसम्म 350 डिग्रीको साथ लिनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्यूबेज Wedges संग छिडरडर पनीर सस र बेकन
तांबे सस संग गोभी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 378 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 494 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 14 जी |