जब गहिरो दिन चाली रातको यात्रा हुन्छ, तपाईं यस स्वादिष्ट टिका र सेब ककटेलको साथ पतन मनाउन सक्नुहुन्छ।
दुवै Tezón Blanco वा Reposado tequilas आफ्नो आफ्नै विशेषताहरु यस पेय गर्न को लागि जोड र राम्रो तरिकाले butterscotch र साइडर संग काम। Reposado एक छनौट छनौट हो किनकी यो एक गर्मी जो सीडर पूरक जोड्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस Tezón Tequila
- 1/2 औंस हिरम वाकर
- Butterscotch Schnapps
- 1 औंस सेब साइडर
- 1 चम्मच
- ताजा लेमन रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- स्याउको टुक्राको साथ गार्निश।
पकाउने शिष्टाचार: टेक्ला तेज़न
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 357 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 29 जी |