आश्चर्यजनक रूपमा, खरगोश र ककुलहरू एक अद्वितीय स्वाद र सुगन्धको लागि राम्रोसँग जोडिएको छ। मेरो मनपर्ने मोमबत्ती स्क्यानहरू मध्ये एक लामो समयसम्म ककड़ी-तरबूज भएको छ र अब यो मेरो मनपर्दो पिरो-स्वादयुक्त वोदका ककटेल मध्ये एक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस स्काई
- मेलोन वोदका
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1 टुक्रा ताजा ककडी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण ग्लासमा बर्फमा केही कडा काठको कचौरा झल्किन्छ ।
- माउल्ड ककडीर, वोदका र कुकुरेल कुकुरमा बर्फको साथ सरल सिरप डाल्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- कर्क काठको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Skyy Spirits
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 217 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |