यो कवरेज जेली र सुन्तला रस संग किशमिट सस को लागि एक नुस्खा हो; यो पकाएको हम संग सेवा गर्न राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप पानी
- 1/3 कप
- किशमिश
- 1/3 कप जेली (कवरेज)
- 1/2 चम्मच जेस्ट (सुन्तला)
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 2 चम्मचौं शताब्दी (हल्का भूरा, दृढतापूर्वक प्याड)
- 1 चम्मच
- कन्सस्ट्राक
- 1 ड्यास नमक
- 1 dash allspice
यसलाई कसरी बनाउने?
- मस्जिद ससका लागि दिशा
- सानो चटनी मा मध्यम गर्मी को संयोजन को पानी, किशमिश, currant जेली, सुन्तला घेरा, र सुन्तला को रस मा।
- एक फोडा मा किशमिट सस मिश्रण ल्याउनुहोस्। एक सानो कटोरा मा, भूरी शर्करा, कर्नस्टर्क, नमक र allspice मिलाउनुहोस्।
- रिसिन सस मिश्रणमा हलचल।
- पकाउन जारी राख्नुहोस्, ससुर मोटो र खाली नभएसम्म निरन्तर स्थिर रहनुहोस्।
- ह्याम रिसिन सस न्यानो पार्नुहोस्।
थप सस व्यञ्जनहरू
मशरूम मेडेरिया सॉस
पनीर रस पकाउनुहोस्
फिर्ता पछाडि आउँनुहोस्
ककडीर चटनी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |