यो मशरूम र मेडिरा सस एक विशेष भोजन संग सेवा गर्न उत्कृष्ट चटनी हो। साधारण मशरूम चटनी भुना भयो पोर्क बाट drippings संग बनाइन्छ, वा चिकन वा मासु drippings प्रयोग।
सजिलो मशरूम सॉस पोर्क, चिकन, वा गोभीको लागि स्वादिष्ट सॉस बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच मक्खन
- 8 औंस मशरूम, पतला कटाई
- 6 हरित प्याज, पतला कटाई
- प्यान drippings, 1/4 देखि 1/3 कप, मोटा स्किम
- 1/2 कप पानी
- 1/2 कप मेडिरा शराब
- 2 चम्मच लाल शराब सिरका
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- साउन्ट प्यान वा मध्यम तापक्रममा ससान्पमा, निविदा सम्म मक्खनमा मशरूमलाई सुरक्षित गर्नुहोस्।
- 1 मिनेट लामो लागि हरित प्याज र सेतो थप्नुहोस्।
- प्यान drippings, पानी, रक्सी र दाखिला मा हलचल।
- एक फोडा ल्याउनुहोस्; पकाउन जारी राख्नुहोस्, 1 मिनेटको लागि हलचल।
- नमक जोड्नुहोस्, स्वाद गर्न।
नोट: यदि तपाईं एक मोटो भयो चटनी चाहानुहुन्छ भने, 1/2 कपको पानीमा प्यास जोड्न अघि 2 वटा चम्मचहरू कास्टस्टर्च हल गर्नुहोस्।
चटनीको लगभग 2 कप हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
आधारभूत ताजा मशरूम सॉस
मधुमक्खी बोसो र रातो शराब संग सजिलो मशरूम सस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 55 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |