यो विधवा निर्माता डुब्न एक शान्त ककटेल जस्तो देखिन्छ, तर यो अर्ध उपयुक्त हुन सक्छ यदि एक धेरै धेरै। यो वास्तवमा एक राम्रो लग मिश्रण हो, तपाईं जागेर्मेस्टर को हर्बल शक्ति हो, सानो सानो वोडाकालाई यसलाई सुचारु गर्न, कफीको स्पर्श (Kahlua वा जस्तै) थोडा मीठाको लागि एक पंच र केही ग्रेनेडिन थप्न।
म तपाईंलाई पहिलो तीन बराबर राख्न सावधानी दिनुहुन्छ, र निश्चित रूपमा Jägermeister मा ओभरबोर्ड जाने छैन। यदि तपाईंलाई थप मिठाई छ भने, ग्रेनाडिनको अर्को ड्रप थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- Jägermeister
- 1 औंस
- वोडका
- 1 औंस
- कफी मदिरा
- 2 बूँद
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- बत्तीमाथि सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र हिर्काउनुहोस् ।
- ककटेल गिलासमा तनाव
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 212 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 11 जी |