यो नींबू बियर ब्लान्क सॉस नुस्खाले ग्रीक सामन वा चिकनको लागि एक अमीर, टंगनी सॉस बनाउँछ। थप स्वाद र सजावटको लागि, समाप्त डिशमा छिटो क्याप्सनहरू।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
- 4 चम्मच सुकेको स्याउ शराब
- 2
- सुई , पतला कटाई
- 1 tablespoon crème fraiche
- 1 कप ठंडा मक्खन, 16 क्यूबमा काट्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम ऊँची गर्मी मा एक माध्यम सससेन मा, नींबू को रस, वाइन, र कबूतर को उबलते ले आओ। 3 देखि 5 मिनेटको लागि मिश्रण उबलिरहनुहोस्, जबसम्म यो कम हुन्छ र थोपा थोपाउँछ। शीतलमा क्रेमे काट्नुहोस् र दुई मिनेटको लागि यो फोच गर्नुहोस्।
मक्खन, एक समयमा एक घन थप्नुहोस्, प्रत्येक एक टुक्रालाई अर्कोलाई थप गर्नु अघि पूर्ण भंग गर्न अनुमति दिन्छ। जब मक्खन को अन्तिम पिघेको छ, भर्खरै प्यानबाट हटाउनुहोस् र यदि वांछित आइजोटहरू रोक्नुहोस्।
नमक र काली मिर्चको साथ बीउरी ब्लान्कस चटनी र तुरुन्तै सेवा दिन्छ।
यो नींबू बियर ब्लान्क सॉस नुस्खाले लगभग 1 कप चटनी बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 431 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 124 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |