Buck's Fizz लोकप्रिय Champagne ककटेल , Mimosa को समान छ। दुवै बीचको फरक यो पेयमा कुनै ट्रिपल सेकेन्ड वा सुन्तला तरकारी छैन र अनुपातहरू उल्टाइन्छन्।
यो सरल, अझै सुरुचिपूर्ण ब्राजिल ककटेल बनाउनेछ र कुनै विशेष अवसर मनाउनको लागी एकदम राम्रो छ जसको लागि सादा च्याम्पेनले पनि गर्दैन।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, एक सुक्खा स्पार्कलिङ्ग वाइन पनि बेको फिजमा राम्रो काम गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 1/2 औंस
- सुन्तलको रस
- 1 1/2 औंस च्याम्पेन
- गार्निश: सुन्तला मोडिङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- च्याम्पेन बहावमा दिइएको क्रममा अवयवहरू बनाउनुहोस् ।
- नारंगी मोडको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |