यी चिकन टिपरहरू तयार बनाउन र पकाउने एक तस्वीर हो, र तिनीहरू स्वादपूर्ण मर्सला सॉस र अंगूर टमाटरहरूसँग स्वादिष्ट हुन्छन्। यदि तपाइँ सरल दैनिक भोजन खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो नुस्खा प्रयास गर्नुहोस्। पकाउने वा भुइँमा लगेको आलु वा चावलको डिश संग चिकन टेलरहरू सेवा गर्नुहोस्, खानाको लागि टाउको सलाद सहित तपाईंको परिवारले आनन्द उठाउनेछ।
नियामकहरूको सट्टा यो नुस्खामा बेकार चिकन स्तन स्ट्रिप्स वा कलेटहरू प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्। स्लिप गरिएको मशरूम पनि यो डिशमा राम्रो हुनेछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
रक्सी र टमाटरसँग चिकन
मसालेदार फ्राइड चिकन निविदाहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड बेकार चिकन निविदाहरु *
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 4 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1 सानो चम्मच लसुन, मिनी
- 1/2 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 1/2 कप सूखी मार्सल रक्सी
- 8 देखि 12 अंगूर टमाटरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- कागजको तौलिएका साथ चिकनलाई सुत्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो कुखुरामा मक्खन र जैतून का तेल हटाउनुहोस्।
- बीचमा, एक खाना भण्डारण बैगमा वा कटोरा आउँ, नुन र काली मिर्च मिलाउँछ।
- राम्रो तरिकाले लेपित सम्म आटा मिश्रण संग चिकन निविदाहरु टस गर्नुहोस्।
- भुइँमा मक्खन र तेल मिश्रणमा प्रत्येक छेउमा लगभग 3 मिनेटको कुखुराले हल्का खानुपर्छ, वा हल्का खानु हुँदैन।
- हरियो प्याज र लसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- तुलसी, चिकन भाइरस र मर्सला शराब थप्नुहोस्।
- मिश्रणलाई फोडामा ल्याउनुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस्, र 2 मिनेटको लागि सिंक गर्नुहोस्।
- हलिएको अंगूर टमाटर, आवरण थप्नुहोस्, र चिकन सम्म सम्म चिकन नभएसम्म 6 देखि 8 मिनेटसम्म उबाल गर्नुहोस्।
- चिकन टायर्सहरु लाई एक सेयरिंग प्लस र सब्ज र चटनी संग ट्रांसफर गर्नुहोस।
- यी सजिलो चिकन टिपरहरू तातो उकालो चावल, दूतावासको बाल पास्ता, वा आलु, सलाद वा धुवाँदार सब्जियोंसँगसँगै सेवा गर्नुहोस्।
* चिकन छालका लागि चिकन स्तन स्ट्रिप्स प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 722 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 158 मिलीग्राम |
| सोडियम | 602 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 53 जी |