दक्षिण को धेरै भागहरूमा चिकन स्पैग्टी एक लोकप्रिय डिश हो, र एमिलीको नुस्खा एक सामान्य एक हो।
यो एक मूल संस्करण हो, तर तपाईं सँधै सुन्तला मिर्च र प्याज थप स्वाद र बनावटको लागि प्याज गर्न सक्नुहुनेछ। यदि तपाईं एक क्रीमियर चिकन स्पैग्टी चाहानुहुन्छ भने, कुखुराको सूप वा मशरूम सूपको क्रीमको क्यान्डसेन्ड क्रीमको अर्को थप जोड्नुहोस्। यदि तपाईं घर बनाएको सॉस चाहनुहुन्छ भने, क्यान्डस्बेड सूपलाई एक मध्यम सेतो चटनीको साथ आधा चिकन स्टक र आधा दूध वा क्रीम संग बनाइन्छ।
चिकन स्पेगेटी को यो संस्करण स्टोभेटोप मा पकाएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड बेकार चिकन छाती (छाला बिना)
- 1 पाउंड एन्जिल बाल पास्ता (वा पतली स्पेगेटी)
- 1 (10 3/4-औउन्स) चिकन सूपको क्रीमलाई मिलाउन सक्छ
- 1 पाउण्ड
- Velveeta पनीर
- 1 (10-औंस) रो-टेल टमाटरहरू (
- हरित मिर्चको साथमा टमाटरहरू )
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमकीन पानी को एक ठूलो ससनी मा, चिकन छाती को आकार को आधार मा, लगभग 15 देखि 20 मिनेट सम्म पकाने सम्म चिकन को उकसाओ। एक स्लट चम्मच संग चिकन हटाउनुहोस् र ठंडा नभए सम्म राख्नुहोस्।
- पासालाई बाँकी समयको लागि प्याकेज निर्देशनहरू पछि पास्ता उचाइ गर्नुहोस्; नाली
- चिकन सानो, काटले टुक्रा टुक्रा मा काट्नुहोस्।
- पनीर सानो आकार मा कटौती र कम गर्मी मा एक saucepan मा पिघल।
- ठूलो प्यानमा चिकन, नूडल्स, पिघल पनीर, सूप र टमाटरहरू मिलाउँछ। राम्ररी मिलाउनुहोस्, गर्मी मार्फत र सेवा गर्नुहोस्।
विविधताहरू
- एक saucier डिश को लागि चटनी र टमाटर को मात्रा दोहोर्याउनुहोस्।
- Velveeta पनीर को सट्टा, हल्का हल्का चादरदार वा एक पादडर र मोन्टे जैक प्रयोग गर्दछ। वा भाग Velveeta र भाग sharp cheddar प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1204 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 917 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 102 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 69 जी |