यो ठूलो चश्माको चिसो वा चिसो मुर्दा लेमन, लसुन र थिम स्वादको तरकारी मिश्रण। यो नुस्खा चिकन पैदल चौथाई वा सम्पूर्ण चिकन खुट्टाका लागि उत्कृष्ट छनौट हो।
थप लसुन स्वाद थप लसुन स्वादको लागि थप गर्नुहोस्। यदि तपाइँसँग ताजा थिम छ भने, 2 चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्।
नुहाउने पातहरू मात्र रसदार र स्वादिष्ट हुन्छन्-तिनीहरू धेरै अन्य कटौती भन्दा कम महंगा छन्। नुस्खा हड्डी-मा चिकन जांघहरू वा ड्रमस्टिक्सहरूसँग पनि तयार हुन सक्छ (8 टुक्राहरू प्रयोग गर्नुहोस्)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन पैदल चौथाई (हड्डी भित्र वा सम्पूर्ण खुट्टा)
- 1 नींबू (आधा कटौती)
- 4 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1 ठूलो क्लोव लसुन (पतला मिनी)
- 1/2 चम्मच सूखे थिम
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै नींबूहरु संग चिकन पैदल तिमाहीहरु लाई रूकाउनुहोस्।
- मक्खन, लसुन, थाइम, नमक, मरिच र प्यापिकको संयोजन गर्नुहोस्। ब्रश या चिकन खुट्टा को छाला तिर मा मिश्रण चम्मच।
- Preheat दलाल (उच्च, वा 500 एफ)।
- ब्रोलर प्यानको रैकमा चिकन राख्नुहोस्। पानीको 1/4 इन्च पानीमा प्वाइन्ट र सिग्नलबाट बोसोलाई रोक्न प्यानको तलमा राख्नुहोस्। 10 मिनेटको लागि तापक्रमबाट 6 इन्चको मुर्तीलाई पखाल्नुहोस्। मक्खन मिश्रण संग बारी र ब्रश। 10 मिनेट लामो लागि ब्रोइल। पुन: मक्खन मिश्रणसँग फेरि ब्रश र निलम्बन र सुनको खैरोसम्म बज्नेछ। जांघको गहिरो भागमा सम्मिलित तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरमा न्यूनतम तापमान 165 F को लागी हेर्नुहोस्। जब काँटाको काँधमा छेउको रस खाली हुन्छ।
- सेवा गर्नु अघि बढी मक्खन मिश्रण संग ब्रश।
सुझावहरू
एक सम्पूर्ण चिकन पैदल ड्रमस्टिक र जांघको हुन्छन्, जबकि एक चिकन पैदल तिमिमा पछाडिको भाग समावेश गर्दछ। यो नुस्खामा पनि एक प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1350 |
| कुल मोटा | 82 जी |
| पागलिएको बोसो | 27 जी |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 405 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 134 g |