बच्चाहरु र वयस्कों दुवै संग एक हिट, यो सान्त्वनादायक र सहिरी चिकन र ब्रोकोली बेक नुस्खा बनाउन सजिलो हुन्छ पकाएको चिकन र ब्रोकोली स्पिर्स संग स्वादिष्ट मोटो भयो चटनी जोडन्छ।
क्राउटोन र पेर्मेसनको तहको माथिल्लो क्यासेलले एक संतोषजनक पारिवारिक भोजन बनाउन एक सलाद वा ताजा पकाएको तितली बिस्कुट संग जोडी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 3 चप्पलले सबै उद्देश्यको आटा
- 1 सक्छ (लगभग 14 औंस)
- चिकन भाइरस
- 2 कप जडी बूटी
- अनुभवी croutons
- 1 प्याकेज (10 औँ) जमेको ब्रोकोली स्पिर्स, पकाएको र नाली
- 8 ठूलो स्लाइसहरू पकाइएको
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री एफ। ताप्नुहोस् ताप 1 1/2-क्वार्ट पकाउने डिश।
- कम गर्मी मा एक saucepan मा मक्खन पिघल; आटा र काली मिर्चमा हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस्; धीरे - धीरे चिकन भाथ जोड्नुहोस, चिकनी सम्म हलचल। मोटो र बुलबुली सम्म सम्म, मध्यम गर्मीमा फर्कनुहोस् र पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- तयार क्वार्ट बेकिंग डिशको तलमा क्रआउटहरू राख्नुहोस्। Croutons मा चटनी को आधा डालो। ब्रेकलोली स्पीयर्सहरू एक टुक्रामा क्राउटोनहरूमा र त्यसपछि चिसोमाथि चिसो माछाको चिसो स्लाइसहरू छाँटकाँट गर्नुहोस्, त्यसपछि बाँकी चटनी माथि शीर्ष माथि राख्नुहोस्। पर्मेसन पनीरसँग छिराउनुहोस्।
- 25 मिनेटको लागि उठाउनुहोस् वा गर्मी सम्म।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
बेवर्लीको मलाई कष्ट ब्रोकोली चिकन पकाउने
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 717 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 980 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 42 जी |