यस महान चखने ओवन-फ्राइड चिकन पर्सासन नुस्खा साझेदारी गर्न गीगीलाई धन्यवाद। जस्तै सेवा गर्नुहोस् वा एक मारार्रा र पास्ता संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार चिकन छातीको हड्डी, छाला हटाइयो
- 4 औंस मक्खन
- नमस्कार स्वाद
- काली मिठो स्वाद
- लसुन पाउडर स्वाद गर्न
- 1/2 देखि 1 कपको रोटी रोटी
- 1/2 कप वा बढी पिर्मेन्स पनीर (तपाईंको स्वादमा निर्भर गर्दछ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्यास्सेल मा मक्खन पिग्ने जसमा चिकन पकाइएको छ।
- मोक्साइड पेपर वा प्लेटमा रोटीको टुक्रा र पनीर मिलाउनुहोस्।
- नमक, मरिच र लसुन पाउडरको साथमा सिजन चिकन।
- चिकनको दुवै किनारमा हल्का स्प्रिंगको बिरुवा।
- दुई पक्षमा डुङ्गा स्तन मक्खन र कोट मिश्रण संग कोट।
- बखाएको क्यासरोलमा बदल्नुहोस्। 350 डिग्रीमा 25 देखि 35 मिनेट बान्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
- ओवन फ्रिज मिर्च जली चिकन जांघ
- ओवन-फ्रिड पेस्टो चिकन
- पिर्मेस चिकन
- ओवन फ्राइड चिकन क्रोक्वेट
- हनी फ्राइड चिकन
- 50 सजिलो चिकन व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1477 |
| कुल मोटा | 87 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 465 मिलीग्राम |
| सोडियम | 624 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 134 g |