यो रोटीदार पिर्मेसन चिकन चावल वा आलु संग राम्रो छ, वा सानो माराारा थप्नुहोस र स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि स्प्यागेटीको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
ओवन फ्राइड चिकन स्तन
क्रिसपी ओवन फ्राइड क्र्लोर चिकन पेन्को क्रुम्ब्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मोर्जारिन वा मक्खन
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 8 बेकार चिकन छाती
- 2/3 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 1 कप ठीक सुकेको रोटी क्रमांक
- 1/4 कप कटा ताजा अजवाय या 2 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मी मा एक saucepan मा, माइनल लसुन संग मक्खन पिघल।
- रोटीको टुक्रा , पिर्मेन्स पनीर, अजवा, नमक र काली मिर्चको साथ टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस्।
- मक्खनमा डुङ्गा चिकन टुक्राहरू; क्रम्ब मिश्रण मा रोल।
- 9x13 इन्च बेकिंग डिशमा राख्नुहोस् र 350 देखि 60 मिनेटसम्म 350 डिग्रीको साथ लिनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2726 |
| कुल मोटा | 159 जी |
| पागलिएको बोसो | 44 जी |
| असंतृप्त फैट | 62 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 849 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,442 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 273 g |