बजेटको अनुकूल चिकन पैदल चौथाईहरू पूर्णताका लागि पकाएको कुखुरा कोर्नफेक कोटिंग सँग पक्कै गरिन्छ। यी सस्ता कुखुराको खुट्टाहरू मार्कोनी र पनीर वा आलु संग संतोषजनक रोजगारी परिवारको लागि सेवा गर्नुहोस्। तिनीहरू पिकनिक र tailgating घटनाहरूको लागि पनि राम्रो छन्!
खट्टामा डुब्न अघि चिकनबाट छाला हटाउनको लागी महसुस गर्नुहोस्, र हल्का खट्टा क्रीम प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 सम्पूर्ण चिकन पैदल चौथाई (चिकन खुट्टा सँग जांघ)
- नमक र काली मिर्च
- 1 1/2 कप खट्टा क्रीम, हल्का
- 2 कप पनीले मकई फ्लेक्स कुचल बनायो
- 1 चम्मच
- काजुन वा क्रस सिजन
- 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 डिग्री फारेनहाइट। Nonstick पन्नी वा ननस्टिक खाना पकाउने स्प्रे संग स्प्रे 9 x 13-इन्च बेकिंग डिश।
- कुखुराको खुट्टाबाट थप चामल हटाउनुहोस् र छाला हटाउनुहोस् भने। नमक र मिर्च संग हल्का छिटो। जेठो माटोले कुखुराको खुट्टा खुकुरीको साथ कोट।
- एक पाई प्लेट वा उल्लो चौडा कटोरामा कुचल कर्नफेक क्रुम राख्नुहोस् र क्याजुन वा क्रोरी सिजनिंग र अजवाय थप गर्नुहोस्।
- मौद्रिक बिरुवामा लेपित चिकन टुक्राहरू डुबाउँछन्।
- तयार पकाउने डिशमा लेपित चिकन राख्नुहोस्।
- पिघल मक्खनले मुर्दा र चिकन टुक्राहरू बहाउँदछ र लगभग 1 घण्टाको लागि पकाउँछ वा मासु कम से कम 165 डिग्री फारेनहाइट (74 डिग्री सेल्सियस), चिकनको लागि सुरक्षित सुरक्षित तापमान। चिकन (छुटेको हड्डी) को सबै भन्दा सानो भागमा सम्मिलित तत्काल-पढ्ने थर्मोमीटर प्रयोग गर्नुहोस् कि यो राम्ररी पकाएको छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1093 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 373 मिलीग्राम |
| सोडियम | 366 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 101 g |