काजू क्रीम धेरै डेयरी-मुक्त भित्ताका विकल्पहरूमा आधारको रूपमा प्रयोग गरिएको अस्वस्थ अमीर क्रीम हो। यो सोया दूध भन्दा धेरै अमीर र अधिक स्वादपूर्ण छ। यहाँ एक घर बनाएको सेगन काजू क्रीम बनाउन कसरी छ। जबसम्म तपाइँ कच्चा काजूहरू प्रयोग गर्दछन्, यो पनि कच्चा खानाहरूको नुस्खा हो ।
काजुन को कास क्रीम नुस्खा शिष्टाचार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप काजू (सम्पूर्ण कच्चा)
यसलाई कसरी बनाउने?
2 कप पुरा, कच्चा काजूहरू (टुक्राहरु जुन प्रायः सुकेको छैन) राख्नुहोस् र ठंडे पानीको भित्र धेरै राम्ररी कुल्ला बनाउनुहोस्। एक कटोरामा राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई ढाक्ने कोसिस गर्नुहोस्। कटोरीको आवरण गर्नुहोस् र रातभर फ्रिज गर्नुहोस्।
काजुजहरू खान्नुहोस् र चिसो पानीमा कुल्ला गर्नुहोस्।
1 इन्च द्वारा कवर गर्न पर्याप्त ताजा ठंडा पानी संग ब्लेंडरमा काजूहरू राख्नुहोस्। धेरै सजिलो सम्म धेरै मिनेटको लागि उच्च मा मिश्रण गर्नुहोस्। (यदि तपाईं एक उच्च-गति ब्लेंडर प्रयोग गरिरहनु भएको छैन जस्तै भिता-मिक्स, जसले अल्ट्रा चिकनी क्रीम बनाउँछ, क्यान्सर क्यान्सर राम्रो मेष चलिरहेको छ।)
लगभग 3 1/2 कप नियमित नियमित क्याजुय क्रीम हुन्छ।
यहाँ के तपाईंको घरको कच्चे काजू क्रीम संग के गर्ने छ:
- पेटू पालक र तुरुन्त पनीर
- डिसेडेंट कच्चा खाना अल्फ्रेडो सस
- रोजमेरी काजू वेगन मासुश आलु
- कच्चे खाना आहारको लागि नाश्ता विचारहरू
- फिसप्लेड आलु क्रिसपस ड्युससँग
- सजिलो सोया-फ्रिक भेगास मेसिन आलु नुस्खा
- यो पनि हेर्नुहोस्: थप सजिलो शाकाहारी व्यञ्जनहरू प्रयास गर्न
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |