सजिलो शाकाहारी वेनिला फ्र्रेडिंग पकाउने। केवल तीन अवयवहरू - पाउडर गरिएको शर्करा, रक्सी मार्जिनिन र वेनिला सोया दूधको साथ - यो एक छिटो र सजिलो वेनिला भेग फ्रान्जिङको लागि आधारभूत नुस्खा हो। एक भिजन संस्करणको लागि बस एक मार्जिन मार्जिनिन प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्! निस्सन्देही, यो नुस्खाले मिश्रित समीक्षाहरू प्राप्त गरेको छ, तर यदि तपाइँ नुस्खा र रकमहरू पालना गर्नुहुन्छ भने, तपाइँसँग यो सजिलो र आधारभूत फ्रस्टिङसँग कुनै समस्या छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप पाउडर भयो
- 3/4 कप रक्सी मार्जारिन
- 1/8 कप भेनिला सोया दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण कटोरामा सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। एक बिजुली मिक्सर प्रयोग गर्दै, मलाई कष्ट सम्म मिश्रण।
- फ्रोजिङको स्थिरता भिन्न हुन सक्छ। थप चिनी, मार्जेरिन वा सोया दूधको रूपमा थप गर्नुहोस्।
यो सजिलो भेगाई वेनिला फ्रस्टिंग नुस्खा को द कम्पासियनट कुक कुकबुक बाट अनुमति संग पुनःप्राप्त गरिएको छ ।
अधिक Vegan Frosting व्यञ्जनहरु:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 267 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 271 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |