एक समीक्षकले नुस्खालाई दोहोरी दिए र लेखे, "अद्भुत स्वाद! मेरो 5 वर्षकी छोरीले मलाई यो वर्ष बनाएको अन्य व्यञ्जनहरु भन्दा राम्रो मनपर्यो!" र अर्को समीक्षकले यस्तो लेखे, "लेमन फ्रेडिङ बम हो!" वास्तवमा!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पाउडर शर्करा
- 1/4 कप मार्जारिन (नरम)
- 2 Tbsp। सोया दूध
- 1 नींबू (रस र घेरा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बिजुली मिक्सरसँग कम गतिमा सेट भएको, क्रीम तीज र मार्जिन।
- सोया दूध र नीबूको रसमा बिर्नुहोस्।
- नींबू राइन्डमा हलचल।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो।
अधिक Vegan Frosting व्यञ्जनहरु:
चिनियाँ मुक्त शाकाहारी चॉकलेट फ्रस्टिङ
वनस्पति क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
भेगान चकलेट टकसाल फ्रस्टिङ पकाउने
चिनी मुक्त Vanilla फ्रस्टिङ पकाउने
सजिलो शाकाहारी वेनिला फ्रस्टिङ
क्रीम टोफू फ्र्रोस्टिंग
सजिलो शाकाहारी चॉकलेट फ्र्रेडिङ
नरिवल फ्रस्टिङ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |