चाय केक लामो समय दक्षिणमा मनपर्ने कुकीहरू छन्। नाम शायद शुरुआती औपनिवेशिक दिनमा र दोहोरो चियाको ब्रिटिश परम्परामा फर्किन्छ। चिया केकले प्रारम्भिक अफ्रिकी अमेरिकन खाद्य इतिहासमा महत्त्वपूर्ण भूमिका निभाए।
तिनीहरू मूल सामग्रीसँग बनाइएका शिरको कुकिजहरू जस्तै छन्। धेरै चिया केकहरू रोकिन्छन्, तर यी कुकीजहरू नरम ड्रप आटासँग बनाइन्छन्।
चिया केकले तपाइँलाई उपलब्ध अवयवहरू स्वैप गर्न दिन्छन्, जस्तै मक्खन वा छोटो र गल्ती वा गुनासो। केही व्यञ्जनहरू सिट्रिट र मसाले जोड्छन्। यो संस्करण ड्रप विधि प्रयोग गर्दछ, यसको परिणामस्वरूप दुई-बाईटको कन्फिगरेसन जुन तपाइँले सादाको मज्जा लिन सक्नुहुन्छ वा बिरुवाको बीउ र एक सुक्खन दिइएका नीलो चमकहरूसँग ड्रेस अप गर्न सक्नुहुन्छ। एक कप चिया वा एक दोश्रो कफी संग चाय केक को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच क्रीम को थारर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप शर्करा
- 1 कप छोटो
- 2 अण्डा, पीटा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 425 एफ।
- एक मिश्रण कटोरा मा सूखी अवयवहरु लाई जोड्नुहोस् र जोड्नुहोस् एक पेस्ट्री ब्लेंडर वा दुई चक्कुहरूसँग छोटो पार्नुहोस्।
- अण्डा र वेनिला थप्नुहोस् राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- गोल चम्मचुलेलीहरू द्वारा ग्रीड बेकिंग पानाहरूमा बल्गेरिया छोड्नुहोस्। 8 देखि 10 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस् वा किनारहरू खैरो लाग्न थाल्छ।
के चाय केकहरू बचपनको सम्झनाहरू फिर्ता लिन्छन्? यी अन्य चिया केक व्यंजनहरूको जाँच गर्नुहोस्:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |