यो अद्भुत ताज़ा पाच सर्जर नुस्खा किसानको बजारबाट पीडाको अन्तिम टोकरी प्रयोग गर्ने उत्तम तरिका हो। बगैचाको स्वादबाट ताजा, तैयारीको आराम, यो आचरण शरबतले पारिवारिक पुनर्मिलन र अन्य सामाजिक प्रकार्यहरूको लागि क्लासिक मनपर्ने बनाउँछ। यदि तपाइँसँग ताजा आडहरूमा पहुँच छैन भने, जमेको खुट्टाले पनि स्वादिष्ट शरिर पनि बनाउँछ।
कुकको नोट : यदि तपाईंले जमेको आडहरू वा फायरर प्रयोग गर्ने योजना बनाउनुहुन्छ भने बाहिरको सिजन फल, 2/3 कपदेखि 3/4 कपबाट चिनीको मात्रा बढाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप शर्करा
- 1 कप पानी
- 2 1/2 पाउन्ड खुट्टाहरू (खुलियो, हलचल, र पिच)
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1/2 चम्मच
- ताजा लेमन ईश्वर
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो साउसेनमा एक फोडामा चीनी र पानी ल्याउनुहोस्। 4 मिनेटको लागि मिश्रण उबलिरहनुहोस्। उबलने सरल सिरपमा पच थप गर्नुहोस् र मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्, प्रायः उत्तेजित हुन्छ, फलको औसत प्रतिमापनको लागि 5 मिनेट वा बढी माटो फलको लागि 3 मिनेट।
- गर्मीबाट पीडित र सुँगुर सिरप हटाउनुहोस्, लेमन लेस र छाती हलचल, र यसलाई कोठा को तापमानमा 5 देखि 10 मिनेट सम्म ठुलो पार्ने अनुमति दिन्छ। यसलाई पूरै मिश्रण गर्नुहोस् जबसम्म यो एक प्रोसेसर वा विसर्जन ब्लन्डरसँग चिकनी हुन्छ।
- पीच शुद्धेलाई ठुलो पार्नुहोस् र त्यसपछि निर्माताको निर्देशन अनुसार आइसक्रीम निर्मातामा यसलाई स्थिर गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |