यो मेपल प्याकेन पाइ भरेर मेपल सिरप, खैरो शर्कु, मक्खन, र पेकानसँग बनाइन्छ। तयार नबनाएको पेस्ट्रीरी शेल प्रयोग गर्नुहोस् वा हाम्रो सबै मक्खरी पेस्ट्री वा क्रीम पनीर पेस्ट्री बनाउनुहोस्।
Pecan पाई दक्षिणको मनपर्दो पाई मध्ये एक हो। जर्जियाले दक्षिण र दक्षिणपश्चिमका थुप्रै क्षेत्रमा विकास गरेका छन्, जर्जियाले उत्पादनमा अन्य राज्यहरूको नेतृत्व गरे। अमेरिकाले संसारका पेकानको 80% बाट 95% बीच उत्पादन गर्दछ।
यो शानदार पेसन पाई आइसक्रिमको ठूलो स्कूपको साथ वा मीठो व्हीप्ड क्रीमको एक गुडियाप वा व्हाइड टुप्पको साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- अचम्मको पेस्ट्री खोल , 9-इन्च तयार पारियो
- 3 अन्डा
- 1 कप शुद्ध मेपल सिरप
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 1/4 कप पेकान टुक्राहरु (या आधा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पाई शेल तयार गर्नुहोस् वा तयार बनाइएको क्रस्ट प्रयोग गर्नुहोस्। पेस्ट्रीलाई पछाडि नुहाउने निर्देशनहरू प्यानमा फिट गर्नुहोस्। भर्ना तयार नभएसम्म कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म र ओवन रैक आफ्नो कमतम स्थिति मा राख्नुहोस।
- ठूलो कटोरामा अण्डालाई हराउँछ। मेपल सिरप, ब्राउन शुगर पिघेका मक्खन र वेनिला थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् र त्यसपछि पेकानमा हलचल।
- पेकियन तयार पाई शेलमा राख्नुहोस्।
- 35 देखि 40 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्, वा सुनको खैरो र भरने सम्म सेट गरिएको छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
मेपल पेयन पाई सजिलो पाई पेस्ट्री सँग
फूड प्रोसेसर पेस्ट्री संग ब्राउन शुगर पेसन पाई रिसेप्प
पाई पेस्ट्री बेसिक्स - एक सिद्ध पाई क्रस्ट बनाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 514 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 86 मिलीग्राम |
| सोडियम | 137 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |