एक टक्वी सूर्योदयको जस्तै, रूबी रम सूर्योदयले पेयिंग अनुभवमा सम्पूर्ण ग्रेनेडाइनको बढावा दिन्छ। यहाँ मात्र फरक छ यो हल्का, रूबी रातो र्राफिफ पृष्ठभूमिको विरुद्ध सेट गरिएको छ र टिभीमा रमलाई मन पर्छ।
यद्यपि तपाईले मुख्य सामग्रीलाई गिलासमा जोड्न सक्नुहुनेछ, वास्तवमा उनीहरूले बर्फको बिरोध गर्नुअघि वास्तवमा अझ राम्रो हुन्छ। यो सम्पूर्ण पेय लाई हल्का बनाउँछ र यसको खाडीका साथ खट्टे मिश्रणको मिश्रणले सुनिश्चित गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- rum
- 1/2 औंस
- खट्टा मिक्स
- 1 1/2 औंस
- रूबी रातो अंगूरको रस
- 1/2 औंस
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- रम, अंगूरको रस र खट्टासँग भरिएको एक ककटेल शकरमा खट्टा मिक्स खान्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- ग्रेनाडिन माथि माथि धकेल्नुहोस् जब सम्म यो कांचको तल समातेर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 210 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |