के तपाईं रोटी-मुक्त शाकाहारी र रोटी प्रयोग नगरी भोज भान्सा बनाउन सक्नुहुन्छ? निश्चित हुन सक्छ! यो नुस्खा रोटी को बजाय चावल र बादाम संग एक ग्लुटेन मुक्त शाकाहारी Thanksgiving भराई नुस्खा हो, तर पनीर, मशरूम र पोल्ट्री संगमरमर सहित सबै पारंपरिक भराई सामाग्री संग।
यसलाई अझ आधुनिक बनाउन चाहनुहुन्छ? चावलको स्थानमा यी सबै गेस्ट -मुक्त अनाजहरूसँग फैलाउने सम्पूर्ण चलन र ग्लुटेन फ्रि क्वीनोना वा प्रयोगको लागि चावलहरू बाहिर निस्कनुहोस् ।
यो TheSpruce मा सबैभन्दा लोकप्रिय ग्लुटेन-मुक्त वेगन भराई नुस्खा हो। यदि तपाईंलाई धन्यवाद चढाउने को लागी ग्लुटेन-फ्री भरपूर नुस्खा चाहिन्छ कि शाकाहारी र शाकाहारी पनि हो, यो प्रयास गर्ने उत्कृष्ट हो। Ener-G फूड्स को Recipe सौजन्य।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप diced प्याज
- 1 कप अजवाइन, कटा भयो
- 1 कप अजवाली पत्तिहरू, कटाई
- 1 4 औंस कटाई मशरूम, घटेको हुन सक्छ
- 1 कप चावल, नचाहिने
- 3 चम्मच सेवन मार्जारिन
- 2 कप ग्लुटेन-फ्रिज सब्जी भाइरस
- 1 चम्मच नमक
- 3/4 tsp
- पोल्ट्री सीजन
- 1/2 कप कटा टूस्टेड बादाम
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 डिग्री।
- केही मिनेटको लागि माझारिनमा ठूलो स्किलेट, सटनी प्याज, अजमेर, अजमेरको पखेटा, मशरूम र चावलहरूमा प्याज र अजमेर नरम हुन्छ र चावल सुनिन्छ।
- हल्का रूपमा गीलीकृत 2-क्वार्ट क्यासरोल वा पाक प्यानमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- ग्लुटेन-मुक्त सब्जी भाइरस, नमक र कुखुराको मौसममा हलचल।
- 30 देखि 35 मिनेटको लागि कवर र पकाउनुहोस्, वा चावल पकाउनु पर्छ जबसम्म तरल अवशोषित हुन्छ।
- फोर्कको साथ फ्लाफ गर्नुहोस्, त्यसपछि शीर्ष कटाईका बादमा बादको टुक्रा साथ छिड्नुहोस्।
- यो शाकाहारी र शाकाहारी खाना पकाउने नुस्खा ग्लुटेन-मुक्त र गेहूं-मुक्त हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 243 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 743 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |