रोजगारीको बिस्तरमा मदिरा नदिनुहोस्, वास्तवमा एक धेरै प्यारा ककटेल हो।
Jägermeister यो मीठो र खट्टा मिश्रण गहराई भन्छन् र सबै केहि एक स्वादिष्ट खपत को लागि बाहिर। सधैँको रूपमा, तपाईं त्यो नयाँ नींबू र चूना राम्रो छन् फेला पार्नुहुनेछ र, यदि तपाईं यसलाई लिन सक्नुहुन्छ भने केहि घरपरिवार ग्रेनेडिन प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 भागहरु Jägermeister
- 2 भाग नींबू रस
- 1 भाग ग्रेनेडाइन सिरप
- 1/2 भाग
- कागको रस
- गार्निश:
- चूने टुक्रा
- गार्निश:
- चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- बत्तीमाथि सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र हिर्काउनुहोस् ।
- ककटेल वा हाईबल ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- चूने र चेरी को एउटा टुक्रा गार्निश थप्नुहोस्।
Recipe Courtesy: Jagermeister
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |