यहाँ ओवन भुटेको सूर्यको लागि शाकाहारी र शाकाहारी नुस्खा छ , जसलाई यरूशलेमका आर्किटेक्चर भनिन्छ । यो भुलिसकेको सूर्यचुच नुस्खाले कुनै पनि समयमा रातीको लागि ओवन-भुना हुआ आलुको राम्रो विकल्प बनाउनेछ।
सूर्योदयको प्राकृतिक मीठापन सोया ससको सुअवसरमा सन्तुलित हुन्छ जब सूर्य चक्रहरू झल्किन्छन् र जैतूनको तेलले राम्रो कुहिरो कोटिंग गर्दा, ओवन-भुटेको आलु जस्ता धेरै रमाइलो हुन्छ। सूर्यचिकित्सक छाला खाद्य हुन्छ, त्यसैले यसलाई छोडेर निस्कने नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड चकलेट
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच सोया सस
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 375 एफ सम्म
- 1-इन्च च्याटहरूमा चकित हुनुहोस्। जैकिङको तेल र सोया सस संग एक पाना पाना वा भुइँमा प्यानमा टाँस गर्नुहोस्, राम्रो कोटिंग।
- ओवनमा 35 देखि 45 मिनेटको ओवनमा रुकुमको चकलेट, र नरम र हल्का सुनहरी भूरी सम्म।
- अतिरिक्त नमक र काली मिर्चको बिस्तार संग सिजन भने।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 541 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 508 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 65 g |