यो टको डिप ग्राउण्ड बीफ, मेक्सिकन Velveeta , र डिब्बाबंद मिर्च संग बनाइएको एक साधारण 3-अवयव विधि हो। मिर्चले यो स्वाद दिन्छ, तर केही टको सीजन थप्न नि: शुल्क महसुस गर्छ, कटा हरी चिली मिर्च वा जलापाने काली मिर्च, या कटा प्याज संग स्वाद।
सम्बन्धित पकावट: सर्वश्रेष्ठ कहिल्यै चिली पनी डु डु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 मिर्च (कुनै सेम) गर्न सक्दिन
- 1 पाउन्ड हल्का मेक्सिकन Velveeta पनीर (क्यूब्ड या कटक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्राउन हैम्बर्गर; राम्रो तरिकाले नाली र ढिलो कुकरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। मासु र पनीर मासुको मासु जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल।
- पनीर पिघ्न नहुँदा सम्म कम र पकाउनुहोस्, लगभग 1 देखि 1 1/2 घण्टा, अवयव सामग्री मिश्रण गर्न कहिलेकाहीँ उत्तेजित गर्दछ।
- ढिलो कुकरबाट तातो सेवा गर्नुहोस्।
- चिसिला चिप्सको साथमा न्यानो न्यानो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 338 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 74 मिलीग्राम |
| सोडियम | 952 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 33 जी |