पयाज की - या प्याज - chutney एक स्वादिष्ट मसला हो कि तपाईं डुब को रूप मा उपयोग या प्रसार को रूप मा र केहि केहि संग महान स्वाद प्रयोग गर्न सक्छन्। तपाईंको क्यान्सर राम्रो राम्रो ट्याग दिन को लागि प्रयोग गर्नुहोस्, विभिन्न चीजहरू पकाउनुहोस् वा भुइँमा खसेज गर्न केही मसालेदार जिंग जोड्नुहोस्। केवल तीन ठूलो प्याज र केही अन्य सरल सामग्रीहरूसँग - र तपाईंको समयको लगभग 15 मिनेट, तपाईं आफ्नो व्यंजन स्वादको लागि सबैभन्दा बहुमुखी चटनी मध्ये एक माथि उठ्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूलो प्याज (कटाई या कटाई)
- अदरकको 1 इन्च टुक्रा
- वैकल्पिक: 2 देखि 3 हरी मिर्च
- 2 चम्मच वनस्पति तेल (वा canola वा सूरजमुखी पकाउने तेल)
- 1 चम्मच जीरा बीउ
- 3 रातो चल्ला (सूखा, 1 इन्च बिटमा बिच्छेदन)
- 1 चुम्बक नमक (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज, अदरक र हरी मिर्च (यदि तपाईं तिनीहरूलाई प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ) लाई एक प्यासि प्रोसेसरमा एक सुचारु पेस्टमा हाल्नुहोस्। मिक्स एक सेवाको कटोरामा हटाउनुहोस्।
- एक सानो प्यानमा, तेल एक मध्यम ज्वाला माथि उचालो जबसम्म यो तातो गरम हुन्छ। जिन्दगीको बीउ जोड्नुहोस् र तिनीहरूलाई भोक नदिनुहोस् जब सम्म उनीहरु लाई स्पटटरिंग रोक्न नदिनुहोस्।
- सुत्केरी रातो चल्लाहरू जोड्नुहोस् र ती अँध्यारो पार्नुहोस् जब सम्म उनीहरु गहिरिन्छन्।
- प्याज-अदरक-हरियाली पेस्टमा तेल, जीरा र रातो चेलिको यो चिसो मिश्रण जोड्नुहोस्।
- स्वादलाई नमक जोड्नुहोस्।
- राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- चटनी, डुबाइको रूपमा मसालेको सेवा गर्नुहोस् वा स्यान्डविच फैलिएको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 146 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |