यो अति सजिलो र छिटो मीठो र खट्टा सॉस चिकन, सुँगुर, वा मासुबलहरूसँग राम्रो सेवा हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सानो अनानास रस (वा 15-1 / 4 औंसबाट जेस गर्न सक्नुहुन्छ। अनानास बन्दुक, भित्री हुन सक्छ)
- 1/4 कप क्याचअप
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप सिरका
- 1 1/2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1/2 चम्मच लसुन (granulated)
- 1/4 चम्मच सरसफाइ पाउडर
- 1 चम्मच Worcestershire चटनी (या कम)
- 1/2 चम्मच अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सँगै मिलाउनुहोस् र मोटो नभएर मध्यम गर्मी पकाउनुहोस्। माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरा मा माइक्रोवेव मा तयार हुन सक्छ।
- Microwave को बारे मा 4-1 / 2 मिनट को ऊंची या मोटा सम्म, हरेक मिनेट हलचल। नुस्खाले 1/1 कप चटनीको प्याज बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |