तिब्बनी भूजल बीउ बाट बनाइएको पेस्ट हो जुन धेरै नजिक पूर्वी, मध्य पूर्वी र सुदूर पूर्वी व्यञ्जनहरूमा प्रयोग गरिन्छ। यो एक पारंपरिक नुस्खा हो जुन ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरको साथ बनाउन सरल छ।
माटोको पेस्ट पेस्ट वा टिनी, मध्य पूर्वी कम्युनिस्टको लागि व्यञ्जनहरूमा प्रयोग गरिन्छ, चक्कुपा , बाबा गोहानौजबाट बनाइएका डिपुहरू , एक ओप्प्न्टन्टले पनि बाबा गानौज , बाबा घनशह र बाबा गायनलाई बोकेर हिँड्ने , र अन्य भाँडाको बीचमा।
यो नुस्खाले 1/2 कप कपडा बनाउँछ, त्यसैले यदि तपाईंको नुस्खाले थप (जस्तै हलवा नुस्खाको रूपमा कल गर्छ) भन्छ, त्यसपछि यो नुस्खामा डबल, ट्रिपल वा अनुपात बढ्नका लागि आवश्यक हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच तिलको बीउ
- 1/2 चम्मच तिलको तेल
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 प्याप खाईदिने पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा 2 चम्मचको तिलको बीउ राख्नुहोस् र सुचारु सम्म पीस गर्नुहोस्। 1/2 चम्मच तिल को तेल र 1/4 चम्मच नमक जोड्नुहोस्। संयुक्त सम्म प्रक्रिया
- मोटर दौडको साथमा, 1/4 कप प्याप पानी जोड्नुहोस् एक सुस्त, स्थिर स्ट्रिम र मिश्रणमा सुचारु सम्म।
- फ्रिजमा ठिक रूपमा भण्डार गर्नुहोस्।
नोट: सेतो बीउ चाँडै रैखिक हुन्छ, त्यसैले निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँको ताजा हो। तिनीहरूलाई प्रकाश र गर्मीबाट टाढा राख्न र छिटो प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्।
तिलको बीउ मा थप जानकारीको लागि, यी तिलको बीउ खाना पकाउने सुझावहरू र व्यञ्जनहरू हेर्नुहोस् ।
लखन ल्याउन तलीको बीज विचार
तिल बिरुवा राम्रो भाग्य ल्याउन मानिन्छ र धेरै खानेकुरामा देखाइन्छ, विशेष गरी नयाँ सालको, यो अफ्रीकी बन्ने केक / कुकी कि कुवाजाजा अमेरिकी छुट्टीको उत्सवमा मनपर्ने उपचार हो। अन्य उदाहरणहरु मा चीनी चौंरी बल्स र तिल को थैला बैगहरुमा शामिल हुनेछ।
अधिक व्यञ्जनहरु Tahini को प्रयोग गरेर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |