यो क्रेनबेरी सस एक छुट्टी स्टपल हो। यसको धेरै क्रेनबेरी सस व्यञ्जनहरु भन्दा कम शर्करा छ, त्यसैले क्र्रेनबेरीको प्राकृतिक आशय मार्फत आउँछ। स्याउ, सुन्तला र मसालेको लाइट टच स्वादको गहिराई जोड्दछ।
यो त्यस्ता उत्सव ससमा खुम्च्याउन टर्की सेवा गरिरहँदासम्म नसोच्नुहोस् - यो पोर्क वा सरल भुनाको सबभन्दा राम्रो सब्जि साथ पनि राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 औंस सम्पूर्ण क्रेनबेरी (ताजा वा फ्रिज)
- 3/4 कप पानी
- 3/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/2 नारंगी (बिरुवा र सानो, पतली स्लावरमा काटेर खुट्टा छोड्नुहोस्)
- 1/2 सेब (कोर, र सानो, पतली स्लावरमा कटौती, फर्म प्रयोग गर्नुहोस्, कुरकुरा किस्सा जस्ता दादी स्मिथ वा ह्रासस्पिस)
- 1 दालचीनी स्टिक
- 6 whole allspice berries
यसलाई कसरी बनाउने?
- उच्च गर्मीमा ठूलो बर्तनमा क्रेनबेरी, पानी, चिनी, सुन्तला र सेतो राख्नुहोस्।
- दालचीनी स्टिकलाई टाँस्नुहोस्, सबैस्पिस र लौको पनीरलोथमा राख्नुहोस्, वा मसलालिन मसलाको प्याजमा राख्नुहोस्। अन्य सामग्रीसँग बर्तनमा थप्नुहोस्।
- उच्च गर्मीमा उचाइ, प्रायः हिउँदिरहन्छ। क्रेनबेरीले खुल्ला पप सुरु गर्न, लगभग पपकर्न पपिंग जस्तो आवाज बनाउनेछ। जब लगभग सबै क्रेनबेरीहरू पप गरिएको छ, गर्मीलाई बन्द गर्नुहोस्।
- यदि तपाईं एक हप्ता भित्र क्रानबेरी चटपिट गर्न जाँदै हुनुहुन्छ भने, केवल एक गर्मीको कन्टेनर कन्टेनर, आवरण र फ्रिजमा पठाउनुहोस्।
लामो भण्डारणको लागि (1 वर्ष) कोठाको तापमानमा, क्रान्सेरी चटनीलाई फलाउनुहोस् 1/2-पिन्ट जारमा 1/2-इन्च हेड स्पेस छोडेर। क्यान्सर लिडहरूमा पेंच। 5 मिनेटको लागि उबलने पानीको स्नानमा प्रक्रिया गर्नुहोस् (यदि तपाईं उच्च उचाइमा बस्नुहुन्छ भने क्यान्सर समय समायोजन गर्नुहोस्)।
या त यस विधि संग, क्रेनबेरी चटनी मोटी र जेल को रूप मा ठंडा छ, यसैले चिंता मत करो यदि यो अझै पनि तरल लाग््छ जब तपाईं पहिलो गर्मी को बंद गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |